ReytingYerli Dizi

Bozkırın Aslanı Celaleddin ilk bölümüyle kaçıncı oldu?

21 Mayıs Cuma’nın reyting sonuçları belli oldu. ATV’nin son dönem yeni ve iddialı dizisi Bozkırın Aslanı Celaleddin dizisi ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizi, Genel Kategorisinde 5. sırada yer alırken AB kategorisinde ise 9. sırada yer alarak ekran macerasına vasat bir başlangıç yaptı.

BOZKIRIN ASLANI CELALEDDİN’DEN  İDDİALI BAŞLANGIÇ GELMEDİ

Genel/Total’de 1.sırada TV8’de ekrana gelen “Kırmızı Oda”, 2. sırada Kanal D’de yayınlanan “Arka Sokaklar”, 3.sırada ATV’de izleyiciyle buluşan “Müge Anlı İle Tatlı Sert” programı yer aldı.

AB kategorisinde  ise 1.sırada “Kırmızı Oda”, 2.sırada “Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber”, 3.sırada Show TV’de yayınlanan “Güldür Güldür Show” yer aldı.

ATV’de ilk bölümü ekrana gelen “Bozkırın Aslanı Celaleddin” dizisinin kaçıncı olacağı merak ediliyordu. Dizinin, ilk bölümüyle reyting tablosuna iddialı bir giriş yapamaması dikkatlerden kaçmadı.

ATV’nin iddialı dizisi Genel’de 5., AB’de ise 9. sırada yer aldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu