Televizyon

Bu akşamki Beyaz Show yayınlanacak mı?

Kanal D’de yayınlanan Beyaz Show’un sunan Beyazıt Öztürk, bu akşam yayın olup olmayacağı konusunda açıklama yaptı. Ünlü şovmen, Zeytin Dalı Harekatı’ndan gelen şehit haberleri nedeniyle Beyaz Show’un bu akşam yayınlanmamasına karar verdiklerini açıkladı.

BU AKŞAM BEYAZ SHOW YOK

Zeytin Dalı Harekatı’nın 41’inci gününde teröristlerle çıkan çatışmada 8 şehit verilmesi ve 13 askerin de yaralanması tüm yurtta derin üzüntüye neden oldu. Kanal D’de her Cuma akşamı canlı yayınla ekrana gelen talk show programı Beyaz Show’un bu akşam yayınlanmamasına karar verildi.

Çok üzgün olduklarını belirten Beyazıt Öztürk, “Tüm Türkiye’nin başı sağ olsun. Bugün yayınımızı yapmamaya karar verdik. Allah şehitlerimize rahmet, ailesi ve bizlere de sabır versin” dedi.

RESMİ HESAPTAN DA DUYURULDU

Beyaz Show’un resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada;”Hatay-Hassa bölgesinden gelen şehit haberleri nedeniyle Beyaz Show bu akşam yayınlanmayacak; yeni bölümü ile 9 Mart Cuma akşamı Kanal D ekranlarında olacaktır. Şehitlerimize rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı dileriz.” dendi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu