Magazin

Bu iddia ortalığı karıştıracak! Murat Boz ve Eser Yenenler gece aleminde kimlerle yakalandı?

Murat Boz ve Eser Yenenler’den 3 Güzel Alem! Aslı Enver bu habere çok kızabilir. İlişkilerinde sürekli bir gel git yaşayan ünlü çift yine bir virajda mı? Ünlü şarkıcı Murat Boz’un , Eser Yenenler ve arkadaşlarıyla birlikte üç güzelle alem yaptı iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü.

Habertürk’ten Nuri Altuntaş’ın yaptığı habere göre; Murat Boz, geçtiğimiz günlerde Emirgan’daki La Boom’da komedyen Eser Yenenler ve ortak arkadaşlarıyla buluştu. Ancak ilerleyen saatlerde, katıldıkları televizyon yarışmaları ile ünlenen Bahar-Nihal Candan kardeşler ile onların tandığı Özge Bitmez isimli bir sarışın kadın onlara eşlik etti iddiası haberin değerini daha da arttırdı. Yine iddialara göre; içerde birlikte eğlenen Murat Boz, Eser Yenenler ile medyatik güzeller Candan kardeşler ile sarışın arkadaşları gecenin yarısından sonra mekanı ayrı ayrı terk ettiler.

“Gönder gelsin kardeşim!”

Murat Boz, Erdal isimli şoförünü yanına gelerek jeepini aldı ve direksiyona geçti. Boz, Yenenler’e dışarıdaki güzelleri kastederek “Gönder gelsin kardeşim!” diye seslendi ve alem, Yenenler’in Levazım’daki lüks bir sitede bulunan villasında devam etti. İddialara göre evdeki partide Boz şarkılar söyleyerek partiyi şenlendirdi.

Sabaha karşı villadan ayrılan Candan kardeşler ile Bitmez’i ise magazinciler bekliyordu. Karşılarında gazetecileri gören güzeller adeta bir şok yaşayarak güvenlik görevlilerinden yardım istedi. Murat Boz gazetecilerin kapıda olduğunu öğrenince Yenenler’de kalarak dışarı çıkmadı.

Yine haberdeki iddialara göre; güvenlik görevlileri “Murat Bey’e gazetecilerin gittiklerini söyledik ancak çok panik yaptı. Eğer haber çıkarsa Eser Yenenler’in evine Erdal’ın (Murat Boz’un şoförü) geldiğini söyleriz.” diyerek plan yaptılar.

Bol adrenalinli geçen geçenin ardından Aslı Enver’in ne tepki vereceği merak ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu