Magazin

Bu kez gerçekten boşanıyorlar! Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak ayrılıyor!

Haklarında mütemadiyen çıkan ayrılık haberleri sonunda doğrulandı. Bir dargın bir barışık ünül çiftin boşanma kararı aldıkları kesinleşti. 5 buçuk yıldır evli olan ve ikiz çocuk sahipleri ünlü çift de boşanan ünlüler kervanına katılıyor… Onur Saylak ve Tuba Büyüküstün evliliği de sona eriyor…

Ünlü çift bir dizi setinde başlayıp, aşıklar şehri Paris’te 2011 yılında evlilik ile taçlanan ilişkilerinde sona geldiler. 5 buçuk yıl içinde Toprak ve Maya adında ikiz kız çocuğu sahibi olan ünlü çift, süreç içinde daima boşanma haberleri ile gündeme geliyorlar ancak her seferinde bu haberlerin asılsız olduğunu belirtiyorlardı. Bugün o haberler gerçek oldu ve birbirlerini çok yıpratan çiftin boşanma davası açılması için avukatlarına vekaletname verdikleri belirtildi.

Aynı anda farklı dizilerle ekranda olan ünlü çift bu kez son krizi aşamadılar. 5 buçuk yıldır ikiz kızlarını ihmal etmemek için dizilerde dönüşümlü olarak oynama kararı alan çift bu yıl bu kuralı bozdu. İki ünlü de önlerine gelen projelerde çalışmak istedi ve son noktaya gelindi.

Tuba Büyüküstün Star TV’de yayınlanan “Cesur Ve Güzel” dizisinin başrolünde; Onur Saylak ise, Kanal D’nin başarılı yapımı “Vatanım Sensin” de rol alınca evlilikleri de çıkmaza düştüğü iddia ediliyor.

Başa dön tuşu