Yerli Dizi

Bu Şehir Arkandan Gelecek zirveyi zorlama konusunda sorun yaşıyor

ATV’de büyük umutlarla başlayan ve 5. bölümü ile ekrana gelen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi reyting listesinde zirveyi zorlamakta zorluk çekiyor. Diriliş Ertuğrul reyting tablosunun zirvesine adeta demir atarken Fox’un dizisi No: 309, Star’ın dizisi Kara Sevda ile kıyasıya bir rekabete giren dizi zirveye daha çok yaklaşma konusunda sorun yaşıyor.

Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun başrollerini paylaştığı dizi dün gece yayınlanan bölümüyle Total/Genel kategorisinde 11 .sırada kendisine yer bulabildi. Total performansı sıkıntılı olan dizinin Zuhal Topal’la, ve Evleneceksen Gel gibi evlilik programlarının gerisinde kalması dikkatlerden kaçmadı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek’in AB performansı ise daha başarılı. Dizi AB’de 6. sırada yer aldı. Bu sonuçlar ATV’nin yeni dizisi No: 309 ve Kara Sevda dizilerinin gerisinde kalmaktan kurtulamadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu