MagazinManşet

Bu sürpriz Türkan Şoray hayranlarını mutlu edecek

Türk Sineması’nın “Sultan” lakaplı sanatçısı Türkan Şoray, son albümü “Türkan Şoray Söylüyor”un ilk klibini “Olmaz Olmaz Bu İş Olamaz” parçasına çekti.

Rol aldığı yüzlerce sinema filmi ve dizi projeleriyle hayranlarının gönlüne taht kuran Türkan Şoray,  4 dakikalık kısa bir klip ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ünlü sanatçının hayranları uzun zamandır Türkan Şoray’ın sesinden böyle bir albüm bekliyordu. Efsane sanatçının sevenleri, ilk klibin ekrana gelmesiyle birlikte merakla bekledikleri Türkan Şoray’ın sesini, artık digital ortamda ve televizyonlarında duyabilecekler.

Türkan Şoray’ın ilk klibi!

Çıkardığı albümüyle birlikte önümüzdeki günlerde imza günleri yapacak olan ünlü oyuncu, Anadolu’nun pek çok yöresine de giderek kalabalık sayıdaki hayranlarıyla hasret giderecek.

turkan-soray-video-klip-2

“Yüzlerce filmim var, kitaplarım var. Bir de benden sesim hatıra kalsın istedim bu albümü yaparak. Hiç bir şarkıcılık iddiası olmadan yalnızca sevdiğim şarkıları sevenlerimle paylaştım hepsi bu…” şeklinde düşüncelerini ifade eden sanatçı, ilk klibinin mekan tercihini Beykoz Kundura Fabrikası olarak belirledi.

24 saatte tamamlanan klibin yönetmenliğini Hasan Kuyucu üstlendi. Ayrıca klipte Türkan Şoray’a bir dans grubu da eşlik etti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu