Televizyon

Bu Tarz Benim nasıl bir yarışma olacak?

Show TV’nin gündüz kuşağındaki iddialı projelerinden olan Bu Tarz Benim’in içeriğiyle ilgili detaylar belli oldu.

Birbirinden ünlü isimlerin yeraldığı program ilginç içeriğiyle özellikle kadın seyircilerin ilgisini yakalamayı hedefliyor.

Nerede, ne giyilir, tarz nasıl yaratılır, en şık kadın olmak bu kadar zor mu? Tüm bu soruların yanıt bulacağı “Bu Tarz Benim” iddialı kadrosuyla geliyor.

“Bu Tarz Benim” ekibinin titizlikle seçtiği 13 kadın, 13 hafta sürecek büyük yarış sonunda Türkiye’nin en tarz kadını seçilecek ve 100.000 liralık büyük ödülün sahibi olacak.

Türkiye’nin En Tarz kadını olmak hiç de kolay olmayacak! Öykü Serter’in sunacağı programda, yarışmacılar Türkiye’nin en zorlu jüri üyeleri Nur Yerlitaş, İvana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu’dan geçer not almak için kıyasıya yarışacaklar.

Yapımcılığını Production House’un üstlendiği “Bu Tarz Benim” hafta içi her gün Show TV ekranlarında olacak. Başvurular www.showtv.com.tr adresine yapılabilecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu