Televizyon

Bu Tarz Benim reytinglere de damgasını vurdu

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren ‘Bu Tarz Benim’in , sürprizlerle dolu Eleme Gecesi izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yarışmanın bu haftaki son eleme gecesinde Cenk Eren ve Yonca Evcimik katılmış programın açılışını ise, muhteşem şovlarıyla Angels Dans Grubu yapmıştı. Ivana Sert’in dans gösterisine eşlik etmesi ise programda ilginç görüntülere sahne olmuştu.

Bu Tarz Benim’in son elemesi reytinglere de damgasını vurdu. Altıncı eleme haftasıyla izleyicilerin karşısına çıkan ‘Bu Tarz Benim’, AB kategorisinde, 5.1 izlenme oranı (rating), 16.9 izlenme payı (share) ile Cumartesi akşamının en çok izlenen üçüncü yapımı oldu.

Yarışmacılar bu hafta, ‘Yerli İkonlar’ konseptiyle izleyicilerin karşısına çıkmışlar Türkiye’nin efsane sanatçılarını birebir taklit etmeye çalışmışlardı.  Yarışmacılardan kimi Hande Yener’i, kimi Sezen Aksu’yu, kimiyse Bülent Ersoy’u canlandırdı. Bu Tarz Benim’in ikizlerinden Nurcan Şencan ise, Tarkan tiplemesiyle Cumartesi akşamına damgasını vurdu. Kostümü ve dans şovuyla jüriden tam not almayı başaran Şencan, müthiş performansıyla sosyal medyayı da salladı.

ELENEN İSİM; AYŞENUR BALCI!

Türkiye’nin en tarz kadını olmak için; birbirleri ile kıyasıya yarışan yarışmacılar zorlu bir haftayı daha geride bıraktılar. Yarışmacılar jüri tarafından belirlenen ‘Yerli İkonlar’ konseptinde giyinerek podyuma çıktılar. Arkadaşları tarafından elenmesi için adı verilen ‘Ayşenur Balcı’ ve jüriden en düşük puanı alan ‘Özlem Özden’ isimli yarışmacılar son kez jüri karşısına çıktı. Jüri ise, son değerlendirmesini yaparak Ayşenur’un elenmesine karar verdi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu