Televizyon

Bu Tarz Benim’de büyük değişim

Show TV’de yayınlanan Bu Tarz Benim, yenilikleri ve sürprizleri ile geliyor. Bundan böyle Bu tarz Benim’de erkekler de yarışacak. Değişiklik bugünden itibaren geçerli olacak.

Jüride herhangi bir değişiklik olamayacak. Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Moda Tasarımcısı Cemil İpekçi, Moda Yazarı Sibel Arna, Stil Danışmanı Umut Eker ve Manken Chloe Loughnan Ortaç yer alıyor.

BU TARZ BENİM PODYUMUNDA ERKEKLER DE YARIŞACAK !

Bu Tarz Benim podyumunda bugün, izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor! Bugünden itibaren, kızların aynı temalı kostüm ile düello şeklinde birbirleri ile yarışacağı programda, artık erkek yarışmacılar da izleyicilerin karşısına geçecek. Jüriye tarzlarını beğendirmek için büyük çaba sarf edecek olan yarışmacılar, bir yandan da rakiplerini geçmek için kıyasıya rekabet edecek.

Sanat Müziğinin Divası Bülent Ersoy’un da jüri koltuğunda oturduğu, Bu Tarz Benim’in göz kamaştıran Eleme Gecesi’nde ise, tüm yarışmacılar erkek partnerleri ile birlikte podyuma çıkacaklar.

Sunuculuğunu Ebru Akel’in üstlendiği “Bu Tarz Benim”, sürprizlerle dolu yeni bölümü ile bugün saat 16.00’da Show TV’de olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu