Televizyon

Bu tarz Benim’de elenen 4. yarışmacı…

“Bu Tarz Benim”inde Cumartesi günü yaşanan eleme heyecanının ardından büyük ödül için kıyasıya rekabet devam ediyor.  “Bu Tarz Benim”, sürprizlerle dolu Eleme Gecesi ile Cumartesi akşamına yine damgasını vurdu.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Cumartesi akşamı yayınlanan Eleme Gecesinde Alişan konuk jüri olarak izleyicilerin karşısındaydı. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için  yarıştılar.

“Bu Tarz Benim Eleme Gecesi”nde bu hafta Alişan ve Sibel Tüzün, şarkılarıyla seyirciyle buluştu.
Modanın kalbinin attığı programda bu hafta, Jale Hürdoğan defilesi de gerçekleşti.

Programa ayrıca, Jamaikalı bir performans sanatçısı konuk oldu ve saniyeler içinde kıyafet değiştirerek, bu sihirli gösterisiyle izleyicileri adeta büyüledi.

Elenen isim Sara Koçoğlu oldu

Oldukça heyecanlı geçen gecenin finalinde yarışmaya ve de 100 bin liralık ödüle veda eden isim Sara Koçoğlu oldu.

Yarışmacıların elemek istedikler Nur Bozar ve jüriden en düşük puanı alan Sara Koçoğlu eleme heyecanı yaşadı. 4. haftada Jürinin çoğunlukla Nur Bozar’dan yana oyunu kullanması sonucu yarışmaya veda eden yarışmacı Sara Koçoğlu oldu.

Finalde Nur’un seyirciyi selamlayarak teşekkür etmesi Nur’un elenmesini isteyen yarışmacıların tepkisine neden oldu.

Bu Tarz Benim’de kimler elendi?

Yarışmada bugüne kadar yaşanan eleme gecelerinde Esra Özgüver, Gizem Kayaalp, Buse Doğanay ve Sara Koçoğlu Bu Tarz Benim’e veda etmişti..

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu