Televizyon

Bu Tarz Benim’e ‘Nur Bozar videosu’ damga vurdu

Ekranların en tarz programı ‘Bu Tarz Benim’ seyircisini ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Yarışmanın bugünkü bölümünde gerilim yine zirvedeydi. Yarışmacılardan Nur Bozar ve Ayşenur Balcı arasındaki gerilime diğer yarışmacılar da katılınca ortam gerildi.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği, jüri kadrosunda ise; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu’nun yer aldığı ‘Bu Tarz Benim’, tüm hızıyla devam ediyor. Her hafta defileler ve farklı gösterilerle seyircisini ekrana kilitleyen yarışma bu hafta da heyecan dolu gelişmeleriyle ekrana geliyor.

“SENİN İÇİN DIŞIN YAPAY”

Yarışmada sıra Ayşenur Balcı’ya geldiğinde ortam bir anda gerildi. Podyuma çıkan Ayşenur Balcı’nın kıyafetini eleştiren Nur Bozar; “Bu kıyafeti iyi taşımışsın. Çünkü yapay. Senin de için dışın yapay” dedi. Bunun üzerine konuşan Ayşenur Balcı da; “Her yerim yapay, estetik olabilir ama ben yapay değilim” dedi.

“NUR’UN GERÇEK YÜZÜNÜ VİDEOYA ÇEKTİK”

Öykü Serter’in aralarındaki gerginliği sorması üzerine konuşan Ayşenur Balcı; “Nur göründüğü gibi biri değil. Bunu ispat etmek istiyoruz. Çekim öncesi kuaförde yanına gittik. O sırada Tuğçe ve Ayşegül de onun videosunu çekti. Herkesle kavga etti. Ortada bir şey yokken dışarı çıkarak yapımcıya seslenerek bizi şikayet etti. Hepsini çektik” dedi. Bunun üzerine Nur Bozar’ın da daha önce diğer yarışmacıların seslerini kaydettiğini söylediğini hatırlatan Öykü Serter, bu tarz hareketlerin doğru olmadığını belirtti.

Ayşenur Balcı ile Nur Bozar’ın sert tartışması programa damga vurdu!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu