ManşetTelevizyon

Bu Tarz Benim’in yeni sezon yarışmacıları görücüye çıktı

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük bir ses getiren “Bu Tarz Benim”, sürprizlerle dolu yeni sezonu için geri sayım başladı. Yeni yüzler ve birbirinden heyecanlı yarışmacılar dün akşam ilk kez seyirci karşısına çıktı. İlk kez yüzlerindeki maskeleri açan 17 güzel kadından 1’i dün gece jüri oyuyla elendi.

Yapımcılığını Production House’un üstlendiği ‘Bu Tarz Benim’ programının yeni sezonunun ilk ön Eleme Gecesi dün akşam Show TV ekranlarında seyircisiyle buluştu. Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Bu özel gecenin konuk jürileri ise, Safiye Soyman ve Soner Sarıkabadayı oldu.

17 GÜZEL KADIN İLK KEZ PODYUMDAYDI!

“Bu Tarz Benim”’in yeni sezon eleme ve tanıtım gecesinde 17 güzel kadın podyuma çıktı. Bir kişinin jüri oylarıyla hemen elendiği gecede, 17 yeni yarışmacı ilk kez seyirci karşısına çıktı. Yüzlerindeki maskeyi çıkararak gizemli bir şekilde podyuma çıkan yeni yüzler, Türkiye’nin en tarz kadını olabilmek için ilk adımı attılar. Bu sayı önümüzdeki haftalarda 13’e düşecek ve “Bu Tarz Benim”’in yeni sezon yarışmacıları da belirlenmiş olacak.

YARIŞMAYA BAŞLAMADAN ELENDİ!

Yeni sezon eleme gecesinde tarzlarını ilk kez jüri karşısında gösteren 17 yarışmacı aynı zamanda ilk elemelerinden de geçmeye çalıştı. Sahneye çıkan 17 güzelden 38 yaşındaki 1 çocuk annesi Aygül Bayşu, jüri oylarıyla yarışmaya başlamadan elenen isim oldu.

16 GÜZEL ARASINDA KIYASIYA YARIŞ BAŞLADI!

Programın dün akşam yayınlanan bölümünde 1 kişinin elenmesiyle 16 yarışmacı arasında kıyasıya bir yarış başladı. Önümüzdeki haftalardaki elemelerle bu sayı 13’e düşecek ve gerçek yarış da böylelikle başlamış olacak.

http://www.youtube.com/watch?v=54JDfRTd2Ds

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu