Televizyon

Bu Tarz Benim’in yeni sezonu ne zaman başlayacak?

İlk sezonu büyük ses getiren, ekranların çok izlenen yarışması Bu Tarz Benim’de, ikinci sezon için elemeler kaldığı yerden devam ediyor. Bu akşam jüri kararıyla seçilen 16 yarışmacıdan biri “Bu Tarz Benim” hayaline veda edecek. 2 haftanın sonunda yarışmaya devam etmeyi başaran 13 yarışmacı, ikinci sezonda 100.000 liralık büyük ödül için yarışma şansı yakalayacak.

METİN AROLAT VE EMİNE ÜN, PROGRAMA RENK KATACAK!

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışacak. Bu güzel akşamın konuk jürisi ise, Metin Arolat olacak. Ayrıca Emine Ün yeni şarkılarıyla geceye renk katacak.

PAZAR AKŞAMININ KONSEPTİ; “KOSTÜM PARTİSİ”

Yarışmacılar bu hafta, “Kostüm Partisi” konseptiyle izleyicilerin karşısına çıkacaklar ve birbirinden renkli kostümlerle geçer not almaya çalışacaklar. Elemeyi geçerek, yarışmaya devam etmeyi başaran yarışmacılar Bu Tarz Benim’in ikinci sezonunda büyük ödül için mücadele edecekler.
İlk sezonu büyük ses getiren Bu Tarz Benim’de kıyasıya rekabet tüm hızıyla devam edecek. İkinci sezon için elemelerin devam ettiği programda, yarışmacılar heyecan ve rekabeti bir arada yaşayacak.

İzleyicilere keyifli anlar yaşatacak modacı Mert Erkan’ın koleksiyonlarının sergileneceği defile “Bu Tarz Benim”de olacak.

Ekranların en çok izlenen yarışması “Bu Tarz Benim”, sürprizlerle dolu Yeni Sezonu ile, Pazar akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu