Magazin

Buğra Gülsoy’un evlilik hazırlığı yaptığı Nilüfer Gürbüz kim?

Şu sıralar TV8’de başlayacak olan Kızım dizisiyle gündemde olan ünlü oyuncu Buğra Gülsoy evleniyor. Ünlü oyuncunun, evleneceği isim ise Gülsoy’un beş yıldır birlikte olduğu Nilüfer Gürbüz. Gülsoy’un nikah masasına oturma kararında Nilüfer Gürbüz’ün iki aylık hamile olmasının etkili olduğu konuşuluyor. Çiftin 23 Eylül’de İstanbul’da evlenecekleri haber veriliyor.

ÖZGE ÖZPRİNÇCİ NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPACAK

Milliyet’in haberine göre ailelerinin ve arkadaşlarının katılacağı sade bir düğün yapacakları öğrenilen çiftin nikah şahitliğini dostları Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk yapacak.

Çiftin, Buğra Gülsoy’un ‘Kızım’ dizisinin çekimleri nedeniyle, balayına gidemeyecekleri de kulislerde konuşulan başka bir konu.

GÜLSOY’UN EVLENMEYİ DÜŞÜNDÜĞÜ NİLÜFER GÜRBÜZ KİM?

Buğra Gülsoy’un hayatını birleştireceği Nilüfer Gürbüz, magazin medyasına yakın bir isim değil. Babası Muharrem Gürbüz, eski milli futbolcu. Aynı zamanda teknik direktör. Muharrem Gürbüz, İzmir takımlarına yakınlığıyla biliniyor. Özellikle Karşıyaka kulübü ve taraftarı tarafından sevilen bir isim olarak kabul görüyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu