Magazin

Bugün defnedilen Seyfi Dursunoğlu’nun hangi vasiyeti yerine getirilmeyecek?

87 yaşında yaşama gözlerini yuman Seyfi Dursunoğlu’nun cenazesi bugün Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecek. Usta isim verdiği bir röportajda, vücudunu kadavra olarak bağışladığını söylemişti; ancak Dursunoğlu’nun bu isteği, yazılı olarak beyan etmediği için yerine getirilemedi.

Yaptığı şovlarla milyonların gönlünde taht kuran Seyfi Dursunoğlu, nam-ı diğer Huysuz Virjin geçtiğimiz akşam zatürre tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Yaşamını yitirmeden önce verdiği bir röportajda “Bedenimi kadavra olarak bağışladım” diyen Seyfi Dursunoğlu’nun bu isteği, vasiyetinde yazılı olmadığı için yerine getirilemedi. Dursunoğlu’nun cenazesi bugün Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedilecek

“TIP OKUYAN ARKADAŞLARA FAYDALI OLMAK İSTİYORUM”

Dursunoğlu, katıldığı bir programda “Vücudumun toprak altına konulmasını istemiyorum. Ben vücudumu kadavra olarak kullanılmak üzere bağışladım. Öldükten sonra tıp okuyan arkadaşlara faydalı olmak istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

MİRASINI ÇYDD’YE BIRAKACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Dursunoğlu, bundan sekiz yıl önce katıldığı bir televizyon programında mirasını Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’ne (ÇYDD) bırakacağını açıklamıştı. Daha önce mirasını Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na bağışlayacağını açıklayan sanatçı, bu kararından vazgeçtiğini söylemişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu