Televizyon

BUGÜN NE GİYSEM YENİDEN EKRANLARA DÖNÜYOR

Show TV’de özellikle kadın izleyicilerin ilgiyle izledikleri Bugün Ne Giysem yeniden ekrana dönüyor. Başlayıp başlamayacağı merak konusu olan moda programının yayın günü de belli oldu. Bugün Ne Giysem 15 Nisan’da yine hafta içinde yayınlanacak.

Programın jüri ekibinde bir değişiklik olmayacak.Çağla Şikel, İvana Sert, Hakan Akkaya ve Özge Ulusoy yine jüri koltuğundaki yerlerini alacak. “Sıcak oda”da yine Uğurkan Erez yarışmacıları podyuma hazırlayacak. Programdaki en önemli değişiklik ise her ay gala yapılacak olması. Diğer bir değişiklik ise bundan böyle sıcak oda çekimleri önceden belirlenen AVM’lerde yapılacak. İlk bölümün “sıcak oda” çekimleri Bakırköy’de Capacity AV’de gerçekleşecek.

Hergün sekiz yarışmacı yarışacak. Bu yarışmacılardan jüriden en iyi puanı alan iki yarışmacı cuma günü tekrar yarışacak. Cuma günlerinde en iyi sonucu alan yarışmacılar ise ayın sonundaki galada 25 bin lira için podyuma çıkacaklar. Yani bundan böyle Bugün Ne Giysem’de her ay gala yaşanacak.

Medyabey/Özel

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu