Magazin

Buket Aydın’dan dikkat çeken Filistin paylaşımı

Şu sıralar Haber Global ekranlarındaki programla gündeme gelen ünlü sunucu Buket Aydın’dan Kudüs’te İsrail’in  Filistin’e yönelik saldırılarına çarpıcı bir tepki geldi. Buket Aydın, Kudüs’te en son yaşanan katliama merhum Necmeddin Erbakan’ın sözleriyle tepki gösterdi.

Dünyanın gözleri önünde terör estiren İsrail’e tepkiler çığ gibi büyüyor. İsrail ordusunun saldırılarında hayatını kaybedenlerin sayısı 30’a ulaştı.

Kamuayunun tanıdık simalarının çoğu bu zulmün karşısında susmayı seçerken, ünlü sunucu Buket Aydın sessiz kalmadı.

“SESSİZ KALAN BU ZULMÜN ORTAĞIDIR”

Aydın, tepkisini sosyal medyadan, Filistin davasının sembol isimlerinden biri olan merhum Necmeddin Erbakan’ın “8 milyonluk İsrail için, 1,5 milyar Müslüman ebabil bekliyorsa, ebabiller gelse İsrail’i değil bizi taşlar.” sözleriyle gösterdi.

Ünlü sunucu, AksadaBaskınVar etiketiyle yaptığı paylaşımda, “Çocuklara bile zulmediyorsunuz ; çocukları öldürüyorsunuz yerin dibine batın inşallah. Sessiz kalan bu zulmün ortağıdır.” ifadelerine yer verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu