Magazin

Buket Aydın’dan Emir Sarıgül haberlerine jet açıklama

Geçtiğimiz hafta Demirören Medya Grubu’ndaki görevini bıraktığını açıklayan ünlü haber spikeri Buket Aydın, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Emir Sarıgül’le ilgili hakkında çıkan haberlere yanıt verdi.

“Yeni bir hayata başlayacağım” diyerek Kanal D Ana Haber’deki görevinden istifa eden Buket Aydın, yedi yıllık eşi Erce Baykal’dan da boşanmıştı. Aydın’ın boşanmasının ardından sosyal medyaya bir fotoğraf damga vurdu.

Buket Aydın, kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı iddialarına yanıt verdi. Aydın, açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Telefonumda ve instagram hesabımda siyasetçiler, iş insanları ve sanatçılarla çekilmiş yüzlerce fotoğrafımdan sadece birini alıp kötü niyetli biçimde servis edenleri Allah’a halave ediyorum. Arkadaşım Emir Sarıgül’den de ona istemeden verdiğim rahatsızlıktan ötürü özür diliyorum!”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu