Medya

Buket Aydın’dan Fatih Altaylı’ya ‘Ferrari’li gönderme

Habertürk yazarı Fatih Altaylı’nın Kanal D Ana Haber Spikeri Buket Aydın’ın sınır bölgesindeki sıcak bölgelerden çektirdiği fotoğrafları ti’ye almasına Aydın’dan cevap gecikmedi. Altaylı, Buket Aydın’ın sıcak bölgeden çektirdiği fotoğrafları beğendiğini yazmış fotoğraflar için “tam instagramlık” ifadesini kullanmıştı.

“KEŞKE SEN DE SINIRA GİTSEN!”

Buket Aydın, sosyal medya hesabından Fatih Altaylı’ya ilginç ve manidar bir cevap verdi. Aydın, Fatih Altaylı’nın lüks otomobil merakına gönderme yapması dikkatlerden kaçmadı.

Buket Aydın, Altaylı’ya cevap niteliği taşıyan paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Benim kılık kıyafetime laf atan Ferrari marka arabasıyla gündem olan bir “gazeteci” Hayatımda öyle bir arabaya binmedim. Alacak param da olmadı. Keşke sen de sınıra gitsen. Lüks spor arabanla git istersen yeter ki git vallahi bir şey demeyeceğiz.”

ECE ÜNER’DEN MESLEKTAŞI BUKET AYDIN’A DESTEK

Öte yandan Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner, yaşanan tartışmada meslektaşı Buket Aydın’a sahip çıktı. İşte, Ece Üner’in Buket Aydın’a destek verdiği paylaşımı:

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı