Televizyon

Buket Aydın’dan yeni programı “40”‘ta Acun Ilıcalı’ya zor sorular… “Şeyma Subaşı’yı kıskanıyor mu?”

Kanal D Ana Haber Spikeri Buket Aydın, yeni sezonun başlamasıyla birlikte ekran macerasına hızlı bir giriş yapmıştı. Başarılı spiker şimdilerde yeni bir programla daha izleyicilerin karşısında olacak. CNN Türk’te başlayacak olan “40” adlı programı sunacak olan Buket Aydın, ünlü isimleri programında ağırlayacak. İlk bölümün konuğu ise ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı oldu. Buket Aydın, sunacı 40 adlı programında Acun Ilıcalı’yı ilginç sorular yöneltti.

BUKET AYDIN’IN YENİ PROGRAMI “40” NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Aslında Buket Aydın’ın programıyla ilgili ilk ipucu Acun Ilıcalı’dan gelmişti. Sosyal medya hesabından programın çekimi sırasında fotoğraf paylaşan Ilıcalı fotoğrafın altına “yakında” notunu düşmüştü.

ŞEYMA SUBAŞI’YI KISKANIYOR MU?

40 adlı programın tanıtım videosu yayında. Tantıtım videosunda programda Acun Ilıcalı’nın cevap vereceği birbirinden ilginç sorulara yer veriliyor. Bu sorulardan birisi de Acun Ilıcalı’nın özellikle Instagram’da fenomen olan eşi Şeyma Subaşı’yı kıskanıp kıskanmadığına dairdi.

blank

BUGÜNE DEK CEMAATLERLE İŞİ OLDU MU?

Diğer ilginç bir soru ise “Cemaatlerle işiniz oldu mu?” şeklindeki diğer bir soruydu. Ünlü televizyoncu bu zorlu sorulara tek tek cevap verdi.

Programda 40 soruya yer veriliyor ve her soru için konuğa 2 dakika süre tanınıyor. Konuğun eğer söyleyecekleri iki dakikaya sığmazsa bu durumda konuk ek süre talep ediyor.

40, 3 Ekim Çarşamba akşamı ilk bölümüyle saat 21:00’da CNN Türk ekranlarında başlayacak.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu