Televizyon

Buket Aydın’ın Hanber Global’deki programı ne zaman başlayacak? İlk konuğu belli oldu

Haber Global kanalının ekran yüzlerinden Buket Aydın’ın yeni sezonda programı başlıyor. Aydın’ın Yüz Yüze adlı programının yeni sezondaki ilk konuğu ünlü şovmen M. Ali Erbil olacak.

Haber Global’de, 20 Eylül Salı saat 20.30’da Buket Aydın, yeni sezonun ilk bölümünde 50 yılı aşkın sahne, beyaz perde ve ekran geçmişi olan sunucu – oyuncu Mehmet Ali Erbil’i konuk edecek.

Programda; “Geriye dönüp baktığında nasıl bir Mehmet Ali Erbil görüyor?”, “Kendini nasıl tarif ediyor?”, “Sağlığı ne durumda?”, “Başarılı bir oyuncu olan Erbil, şimdiki aklı olsa yine de şovmen olmayı mı seçerdi?”, “Son birkaç yılda tartışmalı ve tepki çeken açıklamaları ile gündeme gelmesi tesadüf mü?” gibi sorular cevabını bulacak.

Buket Aydın soracak, Mehmet Ali Erbil 50 yıllık sahne ve ekran hayatını, çok tartışılan, tepki çeken açıklamalarını, sağlığını, özel yaşamını ve magazin gündeminden hiç düşmeyen polemiklerini Haber Global’de Yüz Yüze’de anlatacak.

Buket Aydın Yüz Yüze’nin yeni sezonuyla ilgili “Yeni sezona 50 yıldır ekranlarda olan çok konuşulan bir isimle başlıyorum. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi yine Türkiye’nin konuştuğu isimleri konuk edip en çarpıcı açıklamalarını Haber Global’de ekrana taşıyacağız.” dedi.

Buket Aydın Yüz Yüze programında geçtiğimiz sezon, Galatasaray Başkanı Burak Elmas’tan İlahiyatçı Prof. Dr. Mehmet Okuyan’a, Masumlar Apartmanı, Camdaki Kız ve Kırmızı Oda gibi dizilerin hikayesinin sahibi Yazar ve Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’ndan çarpıcı açıklamalarıyla çok konuşulan Prof. Dr. Canan Karatay’a, eski Milli Futbolcu ve Futbol Yorumcusu Tanju Çolak’tan her yaptığıyla olay olan sosyal medya fenomeni Danla Bilic’e kadar pek çok ismi konuk edip samimi itiraflarını ekrana taşıdı.

Aydın, yüz yüze en sıcak soruları sorup, yüzde yüz doğruları aramaya devam ediyor. En çarpıcı açıklamalar, en derin itiraflar ve hiç duyulmamış sırlar Yüz Yüze’de konuşuluyor. Eğlence dünyasından magazine, spordan sanat dünyasına, sosyal medya fenomenlerinden bilime Türkiye’nin konuştuğu değerli isimler ağırlanıyor, en sıcak, en çok konuşulan konular Haber Global’de masaya yatırılıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu