Youtube

Bülent Arınç, Teşkilat dizisini neden beğenmediğini Armağan Çağlayan’a açıkladı

Ak Partili Bülent Arınç, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalına konuk oldu. Arınç,  TV izler misiniz? şeklindeki bir soru üzerine TRT1’de yayınlanan Teşkilat dizisiyle ilgili görüşlerini paylaştı.

Fazla TV izlemediğini kaydeden Arınç, Teşkilat dizisine baktığını diziyi ahım şahım bulmadığını dile getirdi. “İyi senaryolar lazım” diye konuşan Arınç Netflix’te izlediği bazı dizi ve filmlerinin senaryolarının muhteşem olduğunu, iyi senaryoların insanı kuşattığını söyledi.

“Sizi kuşatmayan veya gerçeklere bire bir uymayan şeyler…Ben yapaylıktan çok şikayet ederim. Yapay olmayacaksınız. Siz ne kadar doğalsanız onunla kazanıyorsunuz.” şeklinde konuşarak Teşkilat dizisinin yapaylığına atıf yaptı.

Eşinin daha çok TV izlediğini ifade eden Arınç, “Hanımın seyrettikleri var, Camdaki Kız gibi, aman RTÜK duymasın…” şeklinde konuştu.

Arınç’ın sözlerinin devamında “Ebubekir Şahin, eski bakanı olduğumu unutur da birşey yaparsa..”şeklinde espri yapması ise dikkatlerden kaçmadı.

Netflix’te hangi dizileri izliyorsunuz şeklindeki bir soruya ise Arınç, ünlü aktör Kiefer Sutherland’ın oynadığı Designated Survivor cevabını verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu