Teknoloji

BÜLENT ARINÇ’TAN BAKAN VE DANIŞMANLARA TWITTER UYARISI

TRT’den de sorumlu bakan ve hükümet sözcüsü olan Bülent Arınç gazetecilerle sohbet kahvaltısı yaptı. Kahvaltıda TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin de hazır bulundu.

Kahvaltıdan sonra gazetecilerin sorularını cevaplayan Bülent Arınç yaşanan sıcak gündeme ilişkin önemli konularda açıklamalar yaptı.

Açıklamalarının bir bölümünde Twitter’a sözü getiren Arınç’ın yaptığı ilginç açıklamalar vardı.

Özellikle bazı bakanların Twitter kullanımını abarttıklarını söyleyen Arınç, bazı bakanların işi gücü bırakıp sabahtan akşama kadar Twitter’da paylaşımlarda bulunmasını eleştirdi. Aynı şekilde bazı danışmanlarında Twitterdan paylaşımda bulunmayı kendilerine iş edindiklerini ifade eden Arınç, Twitter’da kendi hesabının da bulunduğunu hatırlattı. Bu hesabı kullanan görevlilerin olduğunu ve bu mecradan önemli haberleri paylaşmaya çalıştıklarını kaydetti.

Bu konuya geniş yer ayıran Bülent Arınç’ın kabinedeki bakanların ve de bazı danışmanların zamanlarının büyük bölümünü Twitter’a ayırmalarını kıyasıya eleştirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu