Magazin

Bülent Ersoy, Ahmet Hakan’ın kendisi hakkında yazdığı yazıya ne cevap verdi?

Beyaz TV’de yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz’ın sürpriz gelişmesi Bülent Ersoy’la yapılan canlı telefon bağlantısıydı. Programın moderatörü Ömür Varol Bülent Ersoy’a 15 Temmuz darbe girişiminde sessiz kaldığı yolundaki eleştirileri sordu. Daha sonra sözü Ahmet Hakan’ın Bülent Ersoy’la ilgili yazdığı”Fevkaladenin fevkinde bir direniş falan demesini beklerdik ama o pek ortalıkta görünmedi.” sözüne getirdi. Bülent Ersoy bu iddialara ne cevap verdi?

“CUMHURBAŞKANIMIZI HİÇBİR MENFAATİM OLMADAN SEVİYORUM”

Yayında kendisine yönelik eleştirileri uzun uzadıya cevap veren Bülent Ersoy, eleştirileri kabul etmedi. 15 Temmuz darbe gecesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın özel kalemine ulaşmaya çalıştığını anlatan Ersoy, aynı şekilde Emine Erdoğan’a da ulaşmaya çalıştığını söyledi.

Ersoy, “Cumhurbaşakanımızı hiçbir menfaatim olmadan seviyorum” şeklinde konuştu.

“AHMET HAKAN ÖNCE KENDİSİNE BAKSIN!”

Bir ara söz alan Nihat Doğan ise Ahmet Hakan’a yönelik eleştirilerde bulundu. Ahmet Hakan’ın darbe girişiminden 3 ay önce attığı twett’i hatırlatan Nihat Doğan, Ahmet Hakan’ın “darbe olursa tankların önüne ilk ben çıkarım” diye yazdığına atıf yaparak “darbe üzerinden bir hafta geçti Ahmet Hakan’ı en son makarna kuyruğunda falan görmüşlerdir. Ahmet hakan’dan haber alamadık. O önce kendisine baksın” diye konuştu.

İşte, Bülent Ersoy’un 15 Temmuz sonrasında kendisine yöneltilen suçlamalarla ilgili açıklamaları:

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu