MagazinManşet

Bülent Ersoy taburcu olmaktan neden vazgeçti?

Bülen Ersoy’un tedavi görmekte olduğu hastaneden taburcu olmak istememesi magazin gündemine bomba gibi düştü.7 gündür hastanede yatan Bülent Ersoy’un hastaneden taburcu olmayı kabul etmemesimnin nedeni  herkesi şaşırttı. Güneş gazetesinin haberine göre Bülent Ersoy, ayın 13’ü diye dün taburcu olmaktan vazgeçti.

Ünlü şarkıcının batıl inançları sebebiyle taburcu olmak istemediği haber veriliyor.

Domuz gribi ihtimali ve  ateş, öksürük gibi şikayetleri nedeniyle Gaziosmanpaşa’da özel bir hastanede tedavi altına alınan Bülent Ersoy, tedavisi sona erdikten sonra taburcu olmak istemedi.

Bülent Ersoy’un taburcu olmamasının Gerçek nedenin sonradan anlaşıldı.

İlk olarak pazartesi günü çıkış yapacağı duyurulan Ersoy’un, belirlenen günde taburcu olma işlemi gerçekleşmedi. Ardından, “Bülent Ersoy, 13 Ocak’ta taburcu olacak” denildi.

işte o duyurunun ardından dün hastaneden ilginç bir açıklama daha geldi. Batıl inançlarıyla bilinen Bülent Ersoy, ayın 13’ü olduğu için hastaneden çıkmak istememiş. Bülent Ersoy’un en bilinen takıntıları arasında Salı günleri yeni bir işe başlamaması, siyah kedinin ve 13 rakamının uğursuzluğuna inanması var.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu