Televizyon

BÜLENT ERSOY VE İZZET YILDIZHAN SHOW NE KADAR İZLENDİ?

Show TV’de ilk bölümü ekrana gelen Bülent Ersoy ve İzzet Yıldızhan Show’da şarkılar ve türküler geçidi vadı. Programda Zeki Müren, şarkılarıyla Neşet Ertaş da türküleriyle anıldı. Program boyunca canlı performanslar sergilendi. Peki programın reytingleri ne oldu?

Program, beklediği reytingi alamadı. Genel kategorisinde 17. olan Bülent Ersoy ve İzzet Yıldızhan Show, AB kategorisinde ise 20. olabildi.

Yetenek Sizsiniz ve iddialı dizilerin rekabetine sahne olan pazar gecesinde önümüzdeki haftalarda Bülent Ersoy ve İzzet Yıldızhan Show’un reytinglerde bir değişiklik yapıp yapmayacağı daha net belli olacak.

Programa sosyal medyadan özellikle de Twitter’dan da tepkiler vardı:

 

 • alt text
  İstiklal Akarsu @istiklalAkarsu  Bülent Ersoy’un kirpikleri az önce ekrandan çıkıp odamıza girdi, oturdu sohbet ettik,çay ikram ettik, epey de korktuk,saygıda kusur etmedik.

 • alt text
  Atilla Taş @AtillaTasNet  Bülen Ersoy’un Şarkı söylediği mikrofonun yerinde olmak istemezdim.

 • alt text
  Banu K. Zeytinoglu @banuzeytinoglu  Bülent Ersoy beni her seferinde bir öncekinden daha şaşkın bakışla ekrana yapıştırıyor.

 • alt text
  ömür özdemir @ceriLevis  bülent ersoy sesi başka yalnız.. çok başka.. izzet sen çekilebilirsin cnm..

 • alt text
  Nurgül Yeşilçay @nrglyslcy  Izzet Yildizhan in esprilerini anlamasam da Bulent Ersoy un hastasiyim. Ama nereye kadar gider bu dengesiz iliski bilemem! Bakacagiz;)

 • alt text

  Atilla Taş @AtillaTasNet Bülent Ersoy izleyemiyorum, canım hemen rakı çekiyor.bıraktım içmeyi 🙁

 • alt text
  ömür özdemir @ceriLevis  bülent ersoy’un küpelerine kulak takmışlar..

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu