Televizyon

BÜLENT ERSOY VE İZZET YILDIZHAN SHOW TV’DE BAŞLIYOR

Bülent Ersoy ve İzzet Yıldızhan’ın birlikte yeraldığı “Bülent Ersoy ve İzzet Yıldızhan Show” 29 Eylül Pazar akşamı (yarın akşam) 22.30’da  Show TV’de başlıyor. Programda hem Türk Sanat Müziği’nin hem de türkülerin sevilen eserlerine yer verilecek.

Bülent Ersoy ile İzzet Yıldızhan Pazar günü ilk canlı yayınlarında, Sanat Güneşi, Türk Sanat Müziği’nin nadide sanatçısı Zeki Müren ile Türk Halk Müziği’nin efsane sanatçısı, halk ozanı Neşet Ertaş’ı ölümsüz eserleriyle birlikte anacaklar ve izleyicilere unutulmayacak anlar yaşatacaklar.

İzzet-Yıldızhan

Hiç kuşkusuz programda söylenen şarkı ve türkülerin yanı sıra ikili arasında geçecek olan sohbette konuşulacak konular da merak ediliyor. Sözünü sakınmayan Bülent Ersoy’un eleştirilerinden bakalım kimler nasibini alacak? Zor bir partner olduğu bilinen Ersoy’un partneri ünlü Türkücü İzzet Yıldızhan’ı zor bir canlı yayının beklediği de muhakkak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu