Magazin

Bülent Ersoy ve Ömür Gedik arasındaki bitmeyen kürk kavgasında yeni perde

Bülent Ersoy ve Ömür Gedik arasındaki kürk gerilimi bitmek bilmiyor. Geçmişte de karşı karşıya gelen ikili katıldıkları canlı yayınlarda tartışmaya devam etti.

Bülent Ersoy, Ömür Gedik’e yönelik “Yalancı, yüreksiz, maskesi düştü” açıklamasıyla dikkat çekti.

Ünlü modacı Gülşah Saracoğlu, Ömür Gedik’in kızı Tayga Gedik’in düğününde giydiği elbisede deve kuşu tüyü kullandığını iddia etmiş ve sonrasında olanlar olmuştu.

Bülent Ersoy ve Ömür Gedik Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programının canlı yayınında karşı karşıya geldi. Ersoy, Gedik’i yalancı ve yüreksiz olmakla suçladı ve maskesinin düştüğünü ifade etti.

Ömür Gedik elbise ile ilgili “Elbiseyi aldığım modacı, dün bana elbisedeki tüyün kesinlikle gerçek olmadığını söyledi. Bugün ise olabilir diyor. Kendisiyle ilk kez çalıştım. Elbiseyi bilir kişiye yollayacağım. Eğer tüyler gerçek deve kuşu tüyü çıkarsa da modacı bunu bilmeden bile yapmış olsa dava edeceğim ve sonuna kadar gideceğim.” şeklinde konuştu.

Ömür Gedik, Bülent Ersoy’la arasında günlerdir süren polemik hakkında ise şöyle konuştu: “Ortada bir zafer kazanmış edasıyla gezen Bülent Ersoy ve kürk giymeyi savunan modacılara karşı fikrim asla değişmedi. Onlar benim için hayvanların canice katledilmesine neden olan vicdan yoksunu insanlar olarak kalmaya devam edecekler. Bülent Ersoy beni yalancılıkla suçluyor. Tüyler gerçek olsa dahi ben onları bilerek giymedim. Bu benim yalanım olmaz modacının yalanı olur.”

İşte, Bülent Ersoy ve Ömür Gedik arasında 2. Sayfa programında yaşananlar..

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu