Magazin

Bülent Ersoy ve Sacit Aslan’dan canlı yayında sert tartışma: “Yürü git!”

Beyaz TV’de Bircan Bali ve Ece Erken’in sunumuyla hafta içi her gün canlı yayınla ekranlara gelen Söylemezsem Olmaz programında Bülent Ersoy ve Sacit Aslan sert bir şekilde tartıştı.

“KONUYU BİLMEDEN YAYINLAMIŞ”

Bülent Ersoy ve Muazzez Abacı’nın verdiği konser sonrası saz ekibine hak ettikleri parayı vermediği yolundaki haber gündeme gelince Bülent Ersoy, programa canlı telefonla bağlantısıyla katıldı. Ersoy, hakkında iddialarla ilgili açıklama yaparken programın canlı yayın konuğu Sacit Aslan’la arasında hararetli bir tartışma yaşandı.

Program sunucu Ece Erken’in Bülent Ersoy’a “Sacit Aslan ile aranızda sıkıntı var mı?” sorusunu yöneltti. Bülent Ersoy da “Benim kimseyle sıkıntım olmaz. Yalnız ben kendim gözümle görmediğim kendimde duymadığım bir şeyi bu güne kadar hiç bir şekilde dile getirmem . Ama şöyle bir şey var Sacit bey bu konuyu kendi platformunda yayınlamış bilmeden konuyu.”

“NİYE SÖYLEMİYORSUN”

Bülent Ersoy’un bu açıklamalarına cevap veren Sacit Aslan “Bu konuyu bu hala getiren sizin senelerce yanınızda duran ve bu haberi buralara taşıyan Seyhan Erdağ. Peki sen bu kadar bunu söylüyorsun da burada yayının başında ‘ben bu güne kadar Bülent Ersoy’u veya Muazzez Abacı’yı sazcılarına para vermedi diye bir olaya şahit olmadım, asla böyle bir şey söz konusu olmaz’ dediğimi niye söylemiyorsun” diye çıkıştı.

“KENDİNE GEL!”

Sacit Aslan’ın bu çıkışına tepki gösteren Bülent Ersoy “Bir kere ses tonunu aşağıya indir. Sen ses tonunu aşağıya indireceksin sen. Kendine gel…Kiminle konuştuğunun farkına var. Gelmişsin 70 yaşına hala onun bunu arkasında söz söylüyorsun. Hadi oradan bir git. Ben senin gibi kişilerle konuşmuyorum. Hadi bir git…” diyerek telefonu kapattı. Sacit Aslan ise Bülent Ersoy’un bu tepkisine ” Ses tonumu aşağıya indiririm ben. Senin konuşmandan dolayı konu buraya kadar çıkıyor. Yerine göre indiririm yerine göre indirmem ses tonumu. Hadi yürü git” diyerek Ersoy’a tepki gösterdi…

İşte, canlı yayında Bülent Ersoy ve Sacit Aslan arasında yaşananlar:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu