Televizyon

Bülent Ersoy’dan Demet Akalın’a kinayeli cevap

Show TV’de yayınlanan Dünya Güzellerim adlı programın önde gelen ismi Bülent Ersoy, bu sabah Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Magazin Programı’na telefonla bağlandı. Ünlü popçu Demet Akalın’ın Dünya Güzellerim’de olması için gelen teklif konusundaki sosyal medya hesabından yaptığı alaycı paylaşıma cevap verdi.

BÜLENT ERSOY’DAN DEMET AKALIN’A GÖNDERMELER

Demet Akalın, Dünya Güzellerim’in yeni bölümleri için kendisine teklif geldiği haberlerinin yapılması üzerine sosyal medya hesabından “Ne alaka ya? Hiç öyle bir teklif gelmedi, yalan bunlar. Ben o kadar boş muyum? İşim gücüm var” yazmış ve ardından o twitini hemen silmişti.

Program yorumcularının Demet Akalın’ın paylaşımını  sorması üzerine Ersoy, şunları söyledi:

“Ben kötü tarafından bakmak istemiyorum. Çünkü çok sevdiğim bir arkadaşımdır, kızım gibidir. Onun öyle düşünmeden konuşmaları vardır. ‘Ben boş muyum’ diyemez çünkü, orada ben varım!”

blank

“… TELEVİZYON PROGRAMI YAPTIRMAZLAR!”

“Bir de şöyle ki diyemez, televizyon programını boş insanlar mı yapar; boş insanlara zaten televizyon programı yaptırmazlar! İnsanlar trilyonlarca paralarını ortaya koyuyorlar, boş insanlara bu teklifler gitmez. Nitekim Demet hanım, Popstar zamanı benim kadromdaydı. ‘O zaman boş muydu da çalışıyordu’ diye sorarlar adama. O zaman da çok doluydu, o zaman da çok istenilen bir artistti.”

“YÜREĞİ TERTEMİZDİR”

“İnsan olarak da yüreği tertemiz bir çocuktur. O an da ne söylediğini, nereye gideceğini bilemedi, sonrada ‘Bunun ucunda Bülent Ersoy’a bu laf gider’ diye düşündü ve yazısını kaldırdı zaten, kendi yaptığı hatayı da kendi temizlemiş oldu. Onun ben kötü niyetle hareket edeceğine inanmıyorum.”

Bülent Ersoy, “Demet Akalın sizi aradı mı?” şeklindeki bir soruya ise;

“Aramadı” diyen Ersoy, Demet Akalın ve eşi Okan Kurt’un yaşadığı haciz konusunu kastederek; “Biraz başı sıkışmış zaten, o herkesin başına gelebilecek bir şeydir, üzülmesin olabilir. Bunlar son derece doğal, hayatın içindeki olaylardır. Ayrıca neyin ne olduğunu da bilmiyoruz, herkes bir şey söyler böyle durumlarda; kaldı ki onun ağzından da duymadık, ne zaman ki onun ağzından duyarım o zaman inanırım böyle olaylar oldu mu olmadı mı. Damadı da çok severim, çok efendi çocuktur”dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu