Magazin

Bülent Ersoy’dan lokomotifli vagonlu basın açıklaması!

Medyada Bülent Ersoy’un Safiye Soyman ile birlikte televizyonda bir gezi programı sunacağı haberi ortalığı hareketlendirdi. Bülent Ersoy, jet hızıyla Safiye Soyman’ın bahsi geçen TV programında “ikili” olacaklarına dair çıkan haberle ilgili bir açıklama kaleme aldı. Bülent Ersoy’un yazılı basın açıklamasında ilginç bir lokomotif-vagon benzetmesine yer vermesi dikkat çekti. Magazin dünyası “Diva”nın egosunun yine tavan yaptığı konusunda birleşti.

Bülent Ersoy’un haberle ilgili basın açıklaması şöyle:

“Okumuş olduğum haberde benimle birlikte Safiye Soyman Hanımefendinin; “ikili” olarak bir gezi programı sunacağımızdan bahsediliyordu.

blank

Şu ana kadar, ne böyle bir televizyon programından, ne birlikte sunuculuk, ne dünyayı gezmek, ne de Safiye Soyman’la “ikili” olmamız gibi bir durumdan şahsen benim haberim yok.

Özellikle “ikili” olma konusuna gelince, bu çok daha abesle iştigal! Zira; ben başlı başıma bir lokomotifim, vagonlar sadece benim arkamdan gelirler ve ancak kadrolarımı oluşturabilirler! Ve vagonlardan “usta” diye bahsetmek de, gerçek “usta”lara ancak hakaret olur! O nedenle, hakkımda yapılan ve yapılacak olan haberler ve yorumlarda, tüm basın müntesibi dostlarımdan biraz daha hassasiyet içeren yaklaşımlar istirham ediyorum. Saygılarımla.

BÜLENT ERSOY”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu