Magazin

Bülent Ersoy’u kızdırdılar… Elindeki mikrofonu kadına vurdu

Ersoy, sahnede şarkı söylemeye çalıştığı sırada elini tutmaya çalışan kadına sert tepki gösterdi.

Dün gece Günay’da sahne alan Bülent Ersoy’un sahneye atlayan bir kadına mikrofonuyla vurdu. Bülent Ersoy, dün gece sahne aldığı mekanda Tarkan’a ait yeni şarkısı ‘Ümit Hırsızı’nı ilk kez seslendirdi. Bülent Ersoy’un sahnede elini öpmek isteyen bir kadına mikrofonuyla vurması dikkatlerden kaçmadı.

ERSOY ÇOK SİNİRLENİNCE OLANLAR OLDU

Görüntülerde ‘Aldırma Gönül’ şarkısını okuyan Bülent Ersoy’un öksürdüğü ve su istediği anacak şarkı başlayınca suyunu içemeden şarkısına girdiği görülüyor. Tam o anlarda sahneye atlayan bir kadının Diva’nın kolunu çekmesi ile şarkı kesiliyor. Önce tepki vermeyen Diva, kadının tekrar kolunu çekerek bir şey söylemek istemesi ile çok sinirleniyor ve kadının önce kafasına vuruyor ve sonra elindeki mikrofonla tekrar vurarak uzaklaştırıyor.

Görüntüleri yayınlayan Onur Akay ise “Sahneye atladığına göre kadının alkollü olma ihtimali yüksek ama kadın, Diva’dan şarkı mı isteyecekti yoksa Bülent Hanım’ın elinden mikronu alıp şarkı mı söyleyecekti bilinmez ama, Diva’nın çok sinirlendiği kesin ve Bülent Ersoy sonuna kadar haklı! Şiddetle karşılık vermek tabii güzel değil ama görüntüleri izlerseniz, Bülent Hanım şarkısına konsantre olmuş, biri geliyor, kolunu çekiyor ve şarkısı kesiliyor. Sizce haklı değil mi? Bu seyir halindeyken direksiyonu tutan şoförün kolunu çekmek gibi bir şey.” ifadelerini kullandı.

İşte Bülent Ersoy’un sahnede yaşadığı o anlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu