Magazin

Bülent Ersoy’un alışveriş krizi geceyarısı tarihi Kapalı Çarşı’yı açtırdı

Türk sanat müziğinin divası Bülent Ersoy gece yarısı alışveriş yapmak isteyince özel izinle Kapalı Çarşı’yı açtırdı. Bülent Ersoy evi için turkuvaz ipek halı almak istedi ve aradığı halıyı bulmak için İstanbul Beyazıt’taki tarihi Kapalı Çarşı’yı gece yarııs açtırdı.

Daha önce kasap, restoran hatta yeni yıl alışverişi için bir AVM’deki mağazayı kapattırarak sevgilisine aldığı kıyafetleri raf mankeni üzerinde kombinleyip mağaza çalışanlarına denettiren Bülent Ersoy bu kez de evi için ipek turkuvaz bir halı almak isteği ile Kapalı Çarşı’yı kapalı olduğu saatlerde açtırdı.

Ersoy, Kapalı Çarşı’nın açık olduğu saatlerde çok kalabalık olacağını ve bu nedenle rahat alışveriş yapamayacağını düşünmüş olacak ki; yetkililerden özel izin alarak Kapalı Çarşı’yı mesai saatleri dışında özel olarak açtırdı. ErsoyDun VIP aracıyla girdiği Kapalıçarşı’da ince eleyip sık dokuyarak 2 adet ipek halı aldığı belirtildi.

Kapalı Çarşı normalde 08.30-19.00 saatleri arasında yerli ve yabancı ziyaretçilere açık oluyor. Özel izinle bu saatler dışında Kapalı Çarşı’yı açtıran Ersoy’un yaklaşık 2 saat içerde olup halıları incelediği ve 2 adet halı aldığı ve bu ziyaretini güvenlik eşliğinde yaptığı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Başa dön tuşu