Magazin

Bülent Ersoy’un helikopter fiyatına yüzüğü

Antalya bugünlerde hareketli. Antalya’nın Kemer ilçesinde bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Altın Nar Kültür ve Sanat Festivali, Türk sinemasının ve sanat dünyasının birbirinden değerli isimlerine ev sahipliği yapıyor. Festivalde konser veren Diva’nın helikopter değerindeki yüzüğü büyük ses getirdi.

Festival; Kemer Ralli Alanındaki kortej yürüyüşü ile başladı. Korteje, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ile çok sayıda ünlü sanatçı katıldı. Aralarında Serdar Gökhan, Nuri Alço, Banu Alkan, Serpil Çakmaklı, ve Bahar Öztan gibi Türk sinemasının unutulmaz isimlerinin de yer aldığı kortejde özellikle Nuri Alço’nun elindeki gazoz büyük ilgi gördü.

Festival kapsamında Bülent Ersoy büyük bir konser verdi. Kemer’e daha önce hiç gelmediğini söyleyen Bülent Ersoy, ilçede evi olmadığını, ev satın almak istediğini, Kemer’den ev aldıktan sonra bol bol alışveriş yapacağını belirtti.
Konserde giydiği kıyafet, afro saçları ile olduğu kadar parmağındaki yüzük ile de ilgi çeken Ersoy; “Tek taşım bir helikopter alır. Yani bir elimde helikopter var, diğer sarı pırlantayı da kendime bayram hediyesi aldım. E artık onun değerini de ben bilemiyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu