Televizyon

Bülent Ersoy’un sıra dışı imajı Twitter dünyasına ilham oldu…İşte ilginç paylaşımlar

Show TV’de hafta içi ger gün saat 12:30’da ekrana gelen Kuaförüm Sensin’de  Bülent Ersoy öne çıkan isim oldu. Ersoy’un jüri tahtı ve de imajı sosyal medyada çok konuşulan konular arasında. Ersoy’un bugünkü imajı yine sosyal medya Twitter’daki pek çok kullanıcının gündemindeydi.

Bülent Ersoy’un yeni imajı sosyal medya kullanıcıları için adeta ilham kaynağı oldu. Bülent Ersoy paylaşımları adeta birbirini izledi.

Haftanın finaline adım adım yaklaşırken heyecanın giderek arttığı yarışta, gün Turan ve Damla için kötü başladı. Önceki gün yaşanan sorunlar nedeniyle takımın makyözü Zeynep diskalifiye edildi. Turan ve Damla makyaj kısmını da beraber halletmeye karar verdi.

Takımın yardımına Diva Bülent Ersoy yetişti. Yayında model Damla’ya makyaj yapan Bülent Ersoy, yılların birikimi ve tecrübesiyle de çok önemli makyaj tüyoları verdi.

İşte Bülent Ersoy’un dikkat çeken imajıyla ilgili sosyal medya Twitter’daki ilginç paylaşımlar:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu