Televizyon

BÜLENT ERSOY’UN YERİNE HANGİ İSİM GELECEK?

Bülent Ersoy Show’un ani bir kararla sona erdirildi.

Programın yapımcısı Mehmet Fevzi Siverek’in programın bitirilme nedenlerini içeren açıklaması şaşkınlık yarattı.

Siverek, özetle Bülent Ersoy’un kaprisleriyle en fazla bu kadar götürebildik açıklaması yaptı.

Oldukça geniş bir biçimde kanal yöneticileriyle karşılıklı konuşarak programı bitirdiklerini söyleyen Siverek “Star TV Bülent Ersoy’a 13 bölüm zor dayandı biz ise 17 hafta yaptık” şeklinde açıklama yaptı.

Siverek’in açıklamasından bir bölüm şöyle:

“Kanalın Bülent Ersoy’la program yapma isteği yoktu. Yapımcı olarak rica ettim. İzzet Yıldızhan ve Bülent Ersoy’la başladık. Ama önce İzzet’e huysuzluk çıkardı. İzzet’in programdan dışarı çıkmasını bir şekilde sağladı.  Bana gelip İzzet sana bunu söylüyor v.s v.s ile dedikodularla, laf taşımakla, iki tarafı kışkırttı, aramızı bozdu. Çok ters bir duruma düştük. Bu gelişme üzerine programı komple bitirmek istediğimi söylediğimde devam etmemiz için her şeyi yaptı. İzzet’se hiç kavga çıkarmadan, bununla sürekli kavga edeceğimize ben çıkım, dedi, çıktı gitti…

Sonra her hafta bir sıkıntı çıkarmaya başladı. Bir pantolon giyiyor, borcu olduğu ortaya çıkıyor. Ertesi gün televizyonlarda bunlar konu oluyor, rezil oluyoruz. Bütün uyarılarıma rağmen canlı yayında ağzına geleni konuştu, sürekli büyük para cezası aldık…

Her programda, programla hiç ilgisi olmayan insanların adını zikretmeye başladı… Bir tanesi Antalya’daki büyücüsüymüş, canlı yayında telefonu eline alıyor. Dışarıdan birisinden gelen bir mesaj ile bir telefonla bütün programın akışını her şeyini değişiyor. İki de bir, bu piyasada, ben tekim benden başka okuyan yok, ben bu işin mektebini bitirdim, öbürleri hepsi alaylı, küçük dağları ben yarattım, büyük dağlar zaten vardı şeklindeki konuşmaları herkesi bıktırdı, usandırdı…”

PROGRAM BAŞKA BİR İSİMLE DEVAM EDEBİLİR

Medyabey’e gelen kulis habere göre programın aynı yapım şirketi ama faklı bir sanatçı ile devam etme ihtimali yüksek.

En güçlü adayın Sibel Can olduğu konuşuluyor.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu