ManşetYaşam

Bulgaristan’da yaşayan minik Damla ağzı bantlı halde ölü bulundu

Bulgaristan’ın Türklerin yoğun yaşadığı Mestanlı ilçesinden acı haber geldi. Mestanlı’da yaşayan 7 yaşındaki Damla Güner’in dün evinde ağzı bantlı halde ölü bulunması büyük bir üzüntüye neden oldu.Annenin haber vermesi üzerine eve gelen sağlık ve polis ekipleri, Damla’nın öldüğünü belirledi.

MİNİK DAMLA NEDEN ÖLDÜRÜLDÜ?

Bulgaristan’da Türklerin yoğun yaşadığı Kırcaali’nin Mestanlı ilçesinde dün, soydaş ailenin kızı Damla Güner, iddiaya göre, annesi Saadet M. tarafından evde ağzı koli bandı ile kapatılmış halde bulundu. Eşi Belçika’da çalışan Saadet M.’nin fenalık geçirerek hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Bulgar polisinin olayla ilgili geniş kapsamlı soruşturma başlattığı haber veriliyor.

ANNENİN İFADESİ ÇELİŞKİLİ BULUNDU

Kırcaali bölge savcısının talimatıyla polis ekipleri hastanede tedavi gören anne Saadet M.’nin ifadesini aldı. Anne, ifadesinde, “Eşim yurt dışında çalıştığı için Damla’yı evde yalnız bırakıp gece vardiyasına gittim. Sabah eve geldiğimde Damla’yı kafası ve ağzı koli bandıyla bağlı şekilde buldum” dedi.

Polis, anne Saadet M.’nin ifadesini çelişkili bularak, aileye yakın olduğu belirtilen A.T. ile birlikte gözaltına aldı. Şüpheliler hakkındaki soruşturma sürüyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu