Yerli Dizi

Burak Deniz ve Hande Erçel yeniden aynı dizi projesinde

Ünlü oyuncular Burak Deniz ve Hande Erçel’in yeni dizi projesi belli oldu. Son olarak Fox TV’de yayınlanan Bizim Hikaye’de rol alan Burak Deniz’in Hande Erçel’le paylaşacağı yeni projesi Blu TV’de yayınlanacak. İkili Aşk Laftan Anlamaz dizisinde başrolü paylaşmışlardı.

BURAK DENİZ, BAŞROLÜ HANDE ERÇEL İLE PAYLAŞACAK

tv100’de ekrana gelen Magazin Hattı’nın haberine göre; Burak Deniz, BluTV için çekilecek olan Tims&B imzalı ‘Yarım Kalan Aşklar Dairesi’ dizisinde Hande Erçel ve Ali Atay ile başrolü paylaşacak. Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur’un yazdığı 8 bölümlük diziyi Umur Turagay yönetecek.

Burak Deniz daha önce Hande Erçel ile ‘Aşk Laftan Anlamaz’ dizisinde başrolü paylaşmıştı. Maraşlı, İnce Memed ile bir de yeni Netflix dizisinden teklif alan Deniz’in ‘Yarım Kalan Aşklar Dairesi’de karar kıldığı öğrenildi.

FOX’un Bizim Hikâye dizisinden sonra çok sayıda projeden teklif alan Deniz’in, alkollü araç kullandığı için ehliyetine 6 ay el konulduğu kaza öncesi yeni dizisinin görüşmesinden çıktığı öğrenildi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu