Magazin

Burak Deniz’le ayrılan Büşra Develi’nin yeni sevgilisi ortaya çıktı

Büşra Develi, Burak Deniz’den ayrıldıktan sonra yeni bir ilişki ile gündemde… Son yıllarda oynadıkları dizilerdeki performanslarıyla dikkat çeken oyuncu Büşra Develi’nin kendisi gibi oyuncu olan Yiğit Kirazcı’yla aşk yaşamaya başladığı iddia ediliyor.

BİRLİKTE ŞENER ŞEN’İN OYUNUNU İZLEDİLER

Destekten TR

blankPuhu TV’nin dizisi Fi ile çıkış yakalayan Büşra Develi’nin, üç yıldır birlikte olduğu Burak Deniz’den ayrıldıktan sonra Yiğit Kirazcı’yla aşk yaşamaya başladığı konuşuluyor. Milliyet’in haberine göre çiftin ilişkisi, Şener Şen’in 14 yıl aradan sonra tiyatro sahnesinde yer aldığı ‘Zengin Mutfağı’ oyununu birlikte izlemesiyle ortaya çıktığı kaydediliyor.

Destekten TR

 

Destekten TR

YİĞİT KİRAZCI BESTEMSU ÖZDEMİR İLE NİŞANLANMIŞTI

İkilinin, aşklarını sadece yakın arkadaşlarına söylediği ve geçtiğimiz günlerde Soho House’da sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiği de öğrenildi. Yiğit Kirazcı’nın, Bestemsu Özdemir’le 2015 yılında nişanlanmadan önce Develi’yle kısa süreli aşk yaşadığı da dedikodular arasında yer alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR