M.Bey/ÖzelYerli Dizi

Burak Kut TRT dizisiyle ekranlara dönüyor (MEDYABEY/ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Ünlü popçu Burak Kut yeni bir dizi projesiyle geliyor. TRT1’de yayınlanacak olan yeni çocuk dizisi projesiyle sevenlerinin karşısına geçmeye hazırlanan Burak Kut, yeni dizi projesinde başrolü Burcu Altın ile paylaşacak. Tozkoparan adlı dizinin çekimleri devam ederken dizinin yayın tarihi henüz netlik kazanmadı.

BURAK KUT TRT DİZİSİ TOZKOPARAN’DA

Yapımcılığını Elif Hamamcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Şevki Es’in yaptığı Tozkoparan adlı dizinin senaryosunu 2019 yılında vizyona girmesi beklenen başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Sarp Levendoğlu, Mustafa Üstündağ ve Gözde Kansu’nun oynadığı, Serdar Akar’ın yönetmenliğini yaptığı Çiçero filminin de senaryosuna yazan Gürkan Tanyaş yazıyor.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Tozkoparan’ın oyuncu kadrosunda Burak Kut ve Burcu Altın’ın yanı sıra; Gökhan Atalay, Leyla Kırşan, Demir Saygı, Doruk Kaan Aslan, Tuananaz Tiryaki, yağız Kılınç gibi oyuncular da yer alıyor. Dizinin çocuk oyuncuları ise Helin Melike Çal ve Özgür Ege Nalçı.

Dizide Burcu Altın ve Burak Kut anne-babayı canlandıracaklar. Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan Gökhan Atalay, TRT’de yayınlanan Yunus Emre dizisinde Yunus Emre karakterini canlandırmıştı.

Dizinin adı Osmanlı tarihinde kendisine yer bulan Tozkoparan İskender’den alıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu