Magazin

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in şöhretle imtihanı!.. Bayram tatili zehir oldu..

Şöhret olmanın bedelini en çok bu ünlü çift ödüyor. Dünyalar güzeli Fahriye Evcen ile genç kızların sevgilisi Burak Özçivit’in en büyük şikayeti hayranları yüzünden rahatça aşklarını yaşayamamak.

2016 yılının yılbaşı tatilinde Avusturya’da kaldıkları otelde hayranlarının baskınına uğrayan çifte bu kez de bayram tatili zehir oldu. Gittikleri her yerde yoğun hayran kitlesi ile karşılaşan ve bu nedenle özgürlükleri kısıtlanan ünlü çift son olarak Danimarka’da bayram tatilini yaparken de aynı sorunla karşılaşınca koruma tutmaya karar vermek zorunda kaldılar.

Bayram tatili zehir oldu!

Takvim Gazetesi’nde yer alan habere göre; gittikleri her ortamda büyük bir sevgi seliyle karşılaşan ikili, bu yılın başında Viyana’ya gitmiş ve çift İnstagram’da kaldıkları oteli paylaşınca olanlar olmuştu. Evcen’le Özçivit’i görmek isteyen hayranları oteli basmış ve güvenlik yetersiz kalınca devreye polis girmişti.

Danimarka tatilinde de aynı sıkıntıyı yaşayınca bunalan Evcen-Özçivit çifti çareyi koruma tutmakta buldu. Olay şöyle gelişti, bayramı Kopenhag’da geçiren ikili, Türk hayranları tarafından fotoğrafları gizlice çekilince rahatsızlık duydu. Fahriye Evcen’in özellikle kadın hayranları tarafından sözle taciz edilmesi ise bardağı taşıran damla oldu.

Ardından yine aynı sebeplerle birçok etkinliğe ve gala gecelerine korumalarıyla katılmak zorunda kalan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, bundan sonra tatiller de dahil olmak üzere her yere yakın korumayla gitmeye karar verdiklerini belirtiyorlar. Çift aşklarını doya doya yaşamak istiyor ve bunun için hayranlarından anlayış bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu