Magazin

Burak Özçivit İran’da albüm çıkarmış ama ünlü oyuncunun bundan haberi yok!

Kara Sevda dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit’in İranlı sanatçılar Majid Max ve Mehdi Moazam’a dava açmaya hazırlandığı konuşuluyor.  İranlı sanatçıların ‘To Namoondi’ albümlerinde, Burak Özçivit’in  fotoğrafını ve sesini izinsiz kullandıkları haber veriliyor. Majid Max ve Mehdi Moazam’ın Burak Özçivit’in ‘Kara Sevda’ dizisinde canlandırdığı “Kemal” karakterinin bir repliğini izinsiz kullanarak ‘To Namoondi’ adlı şarkılarına ekledikleri haber veriliyor.

BURAK ÖZÇİVİT İRAN’DA ALBÜM MÜ ÇIKARDI?

Burak Özçivit’in projede yer alan, ”Yazınca azalır sanmışsın ama hiçbir şey azalmadı. Sen benden bir hayat çalmışsın” sözleriyle başlayan şarkının bulunduğu single İran’da piyasaya çıktı.

blank

İZİN ALMADILAR
Müzisyenler, oynadığı dizilerle özellikle Arap ülkelerinde geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncunun fotoğrafını da izin almadan tanıtımda kullandı.

Arap dünyasında ses getiren ve hüzünlü bir aşk hikâyesini anlatan şarkıda, sesinin ve fotoğrafının kullanılmasıyla ilgili bir bilgisinin olmadığı öğrenilen Burak Özçivit’in, Max ve Moazam’a dava açacağı iddia edildi.

Oyuncunun konuyla ilgili araştırma yaptığı ve mahkemeye başvuracağı konuşuluyor.

Bazı medya organlarında Burak Özçivit’in İran’da albüm çıkardığı şekilde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıkmış oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu