Magazin

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen balayı için nereye gidecek?

Ünlü oyuncular Burak Özçivit ve Fahriye Evcen evlilik yolunda mutlu sona adım adım  yaklaşıyor. Çiftin magazin medyasının yoğun ilgisini çeken düğün haberleriyle ilgili bir detay daha ortaya çıktı. Ünlü çiftin balayı için gidecekleri yer belli oldu. 29 Haziran’da nikah masasına oturmaya hazırlanan ve 3 yıldır ilişkilerine devam eden Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin nikah sonrası balayı için Maldivlere gideceği öğrenildi.

DÜĞÜN SAİT HALİM PAŞA YALISI’NDA

Ünlü çift, Sait Halim Paşa Yalısı’nda yaklaşık 500 kişinin katılacağı düğünün ertesi günü ünlü çift balayı için Maldivler’e uçacak.

4 GÜN İZİN YAPABİLECEK

Aşıklar, Burak Özçivit’in çekimleri nedeniyle sadece dört gün tatil yapabilecek. Kısa tatilin ardından Özçivit, soluğu çekimleri başlayacak “Kardeşim Benim 2” filminin setinde alacak.

Hatırlanacağı gibi Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’in aralarındaki ilişki birlikte rol aldıkları “Çalıkuşu” dizisinde başlamıştı.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı