Yerli Dizi

Burak Sergen Show TV’nin iddialı dizisinin oyuncu kadrosunda

Ünlü oyuncu Burak Sergen, yeni bir dizi projesiyle sevenlerinin karşısına geçmeye hazırlanıyor. Sergen, bundan böyle Show TV’nin Pazartesi akşamları ekrana gelen iddialı dizisinin oyuncu kadrosunda olacak.Burak Sergen, yeraltı dünyasının tehlikeli isimlerinden “Baykal” karekteriyle izleyici karşısına çıkacak.

BAYKAL, YAMAÇ İLE VARTOLU ARASINDAKİ BÜYÜK KARŞILAŞMAYA YÖN VERECEK

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı ‘Çukur’ dizisinin kadrosuna sürpriz bir isim dâhil oldu.

İlk iki bölümüyle ekran başındakileri Çukur mahallesinin birer sakinine dönüştüren ‘Çukur’un dünyasına Burak Sergen de dâhil oldu. İzleyiciyle ilk defa adrenalinin doruk noktasına çıkacağı üçüncü bölümde buluşacak Sergen, Baykal karakterine hayat verecek. Yeraltı dünyasının tehlikeli isimlerinden olan Baykal, aşırı hırslı kişiliği ve zekâsı ile kök söktürecek. Koçovalı Ailesi ile Vartolu arasındaki büyük mücadelenin tam kalbinde yer alacak Baykal, işlerin seyrini değiştirme konusunda kilit bir role sahip olacak.

 

Burak Sergen’in Baykal karakteriyle kadroya dâhil olduğu ‘Çukur’ yeni bölümüyle 6 Kasım Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de!

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı