Spor

Burak Yılmaz’la kavga ettiği iddiasına Tümer Metin’den açıklama

Erman Toroğlu’nun 2016 Avrupa Şampiyonası’nda A Milli Futbol Takımımız’da yaşanan prim tartışması ile ilgili Burak Yılmaz ve Tümer Metin’in kavga ettiği iddiası spor medyasında geniş yer buldu. Erman Toroğlu, A Spor’da “Burak Yılmaz’ın milli takımda Tümer Metin’i dövdüğü iddia ediliyor. Bunu Ankara’da bir yerden duydum. İstanbul’da da duydum. Bunlar konuşuluyor” dedi. Tümer Metin, A Milli Takım kampında Burak Yılmaz ile kavga ettiği şeklindeki iddialara cevap verdi.

“İDDİA GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

Twitter hesabından bir açıklama yapan Tümer Metin, ”Bugün Erman Toroğlu imzalı haberde yer alan Milli Takım kampında Burak Yılmaz ile kavga ettiğim yönündeki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. 100 kişilik bir kafilede bu veya benzeri bir olayın yaşanması durumunda, hiç şüphesiz bu konu bir kişi tarafından konuşuluyor olmazdı. Bu tür asılsız haberler, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda milli takıma zarar vermektedir. Bu haberleri yapanların, hayal ürünü olan bu olayı kanıtlamalarını; kamuoyunun da asılsız haberlere itibar etmemesini önemle rica ederim” diye yazdı.

ARDA TURAN’IN “KAVGASIZ TAKIM OLMAZ” AÇIKLAMASI KAFALARI KARIŞTIRDI
Prim tartışmalarının ardından ay yıldızlı ekibe çağrılmayan Arda Turan, geçtiğimiz günlerde NTV Spor’a verdiği röportajda;
“Kavga her gün olur. Ben gittiğim günden beri kavga var. Kavga etmeyen takım mı olurmuş. Mutlaka kavga edeceksin. Hocam bu olaylarda bire bir kimseyle muhatap olmak istemedi. Basın toplantısı yaptı. Milli Takım için konuşmadım. Ama şimdi söylenen şeyler karşısında konuşmak zorundayım. Çünkü hayatım boyu prim konuşmadım. Konuşursam anam babam beni eve koymaz. Ağır geldi. Biz de 29 yaşındayız. Herkesin, arkadaşlarımızın anası babası var, çoluğu çocuğu var. Bu lafları kimse kaldırmaz.”  diye konuşmuştu.

Tümer Metin’in açıklamasının dışında Burak Yılmaz ve Arda Turan’ın sessizliği ise dikkatlerden kaçmadı. İkili halen konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu