Yaşam

Burç yorumları, Haziran ayı son günde burçlar nasıl etkilenecek?

21 Haziran Güneş Yengeç burcunda, sıkıntılı geçen ilk yirmi günün ardından burçları bir rahatlama bekliyor ve ilişkilerde olumlu gelişmeler gözleniyor.

Birçok burcu eğlenceli zamanlar beklerken; duygusal yengeçlerin aşk hayatında hezimetler söz konusu olabilir. 30 Haziran’da ise dolunay yay burcunda olacak. Yine duygusal ve pozitif bir dönem burçları bekliyor olacak. Bu dönem için oğlak burcunda olanların özellikle aşk hayatında kırgınlıklar yaşamaması için daha dikkatli olması gerektiğini söyleyebiliriz. İşte 2016 son on gün burç yorumları…

Koç Burcu 

Koç burcunda olanların iş hayatında dönüm noktası. İş hayatları açısından çok önemli ve faydalı imzalar atılabilir. Birlikte çalıştıklarınız fikirlerinize daha çok değer verebilir ve huzurlu bir dönem geçirebilirsiniz.Yine bu dönemde duygusal olarak çok pozitif ve iyi bir aşamaya geçecek, yurt dışı planlarınızı gerçekleştirebileceksiniz. Heyecanlı bir on gün sizleri bekliyor.

Boğa Burcu 

Para sizin için son on gün için akacak desek yeridir. Büyük paralar kazanma şansınız ve yanı sıra hediye alışverişleri yapmanız olası gözüküyor. Aşk hayatında tutku ve güçlü bir döneme giriyorsunuz. Korkularınızı yenmenizin tam zamanı.Daha güçlü adımlar atabilirsiniz.

İkizler Burcu 

İkizler burcu bu ay sonuna doğru büyük paralar harcamaya, alışveriş yapmaya meyilli gözüküyor. Çevresiyle uyum içinde geçireceği son on günde tatil planları da yapabilirler. Hiç olmadıklara kadar sosyalleştikleri bu dönemde yeni bir aşka da yelken açabilirler.

Yengeç Burcu 

Bu ayın şanssız burçlarından olan yengeçleri yine aşk acısı bekliyor. Platonik aşklar gündeme gelebilir. Hep kendilerinden vermeye alışkın yengeçler bu son on günde de yine büyük fedakarlık yapabilir. İş hayatınızda ise olumlu gelişmeler bekleniyor. Kendi kalıplarınızı kırmak üzeresiniz. Sağlık konusunda ise bu kadar üzüntüye kalp mi dayanır beyin mi, aman dikkat diyoruz.

Aslan Burcu

Haziran ayını keyifle geçirecek bir burç olarak karşımıza çıkıyor Aslan burcu. Son on günde özellikle sosyal anlamda çok faydalı toplantılar ve arkadaşlık ilişkileri yapacak olan aslanlar, insanlara arası ilişkilerinde olumlu bakış açılarıyla dikkat çekecek. Üstelik bu parlayış maddi anlamda da olumlu bir seyir gösteriyor. Aslanlar aradıkları aşkı belki de bu ay sonuna doğru yurt dışında bulacaklar. Aile içi sıkıntılar da sona erecek gibi gözüküyor.

Başak Burcu 

Başaklar için parasal anlamda rahatlayacaklarını müjdeleyelim. Kazançlı bir dönem içine
girecek olan başaklar mesleki kariyerlerinde de yükseliş yaşayacaklar. Bazı başaklar bu sıçramayı sektör veya iş değiştirerek gerçekleştirebilirler. Ay sonuna doğru bir gayrimenkul alabilirsiniz. Ailenizle geçireceğiniz faydalı zamanlar neşenize neşe katacak.

Terazi Burcu

Bir Venüs burcu olan Terazi bu ayın son on günüde aşkın, sanatın ve zerafetin simgesi olarak çıkıyor karşımıza. Farklı bir bakış açısıyla Teraziler bu ay sonuna doğru kendilerini yeniden keşfedecekler. Yine bu dönemde keyifli seyahatler de görülüyor.Ay sonuna doğru şehir dışı seyahatleriniz ve işle ilgili yolculuklarınız olabilir. Teraziler duygusal tepki verirken biraz daha dikkatli olmaları gereken bir döneme giriyorlar.

Akrep Burcu

Akrep burcu bekledikleri toplu paraya (miras, prim, satış vs.) bu ay kavuşabilirler. Bu kaynak eşinizden ya da ortağınızdan olabilir. Ancak bu durumun başınızı döndürmemesi için dikkatli olan, yoğun harcamalar gözleniyor, dikkat. Herhangi bir araç veya gayrimenkul alma planınızı Temmuz ayından sonra ertelemenizde fayda olduğu söylenebilir.

Yay Burcu 

Yaylar aradıkları huzura ve sakinliğe kavuşacaklar diyebiliriz. Ancak buna tek engelin de kendi kaprisleri ve alınganlıkları olduğunu hatırlatmakta yarar var. Kişisel sorunları büyütmedikleri sürece ilişkilerinde bir olumsuzluk gözükmüyor. Objektif bakış açınızı sürdürmeye devam edin.

Oğlak Burcu

Bu ayın bir diğer şanssız burcu ise Oğlarklar. Parasal ve iş konularında sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun için özellikle iletişim olgusunu ön plana almanız gerekiyor. Yine oğlaklar kilo almaya elverişli bir döneme giriyor. Biraz insanlardan uzaklaşarak kendinize zaman ayırmalısınız. 

Kova Burcu 

Kova burcu yazın ilk ayının sonuna doğru yeniden doğuyor. Egolarından arınıyor, kendisine ve çevresine güven duymaya başlıyor ancak sosyalleşmesi için biraz daha zaman gerekli gibi gözüküyor. Bu dönem yaylar en çok psişik ve mistik konulara eğilebilir. Kendinize yeni hedefler belirlemek için doğru zaman.

Balık Burcu 

Balıklar nihayet aile içi mutlu bir döneme kavuşuyor. Evleriyle ilgilenecek olan balıklar, evlerinde ufak tefek dokunuşlarla yenilikler yapabilir. Sağlık açısından çok büyük bir sıkıntı beklenmemekle birlikte midenize biraz daha hassas davranmanız gerektiğini hatırlatalım. Aşk ve özel hayatınızda da çok verimli bir mutlu dönem balıkları bekliyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı