Gündem

Burcu Biricik’ten Yeni Asır’ın kendisini hedef gösteren haberine tepki

Camdaki Kız dizisinin başarılı oyuncusu Burcu Biricik, Yeni Asır gazetesinin kendisini hedef göstermesine tepki gösterdi. Ünlü oyuncu, açıklamasında "Ben vatanıma aşığım" dedi.

Yeni Asır Gazetesi, “HelpTurkey” kampanyasına destek veren Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah, Emre Kınay, Şevval Sam, Burcu Biricik, Murat Boz, Hazal Kaya ve Fazıl Say gibi ünlüleri manşete taşıyıp hedef gösterince tepki çekti.

Yeni Asır gazetesinin bazı sanatçıların yangına tepki vererek “Global Help” çağrısı yapmalarını manşete taşımış ve “Siz hangi ülkenin sanatçılarısınız” başlığı altında ünlü isimleri hedef yapmıştı.

Camdaki Kız dizisiyle ekranda olan Burcu Biricik bu ithama sessiz kalmadı.

“İtham edildiğim şeyin tersine ben vatanına aşık, sırf bu yüzden tek bir canın dahi canı yanmasın, tek bir güzelliği bozulmasın diye çabalayan ve elinden geldiğince yardım etmeye çalışan bir vatandaşım. Umarım küçük de olsa bölgedeki birinin bir ihtiyacına, bir ağaca, bir hayvana dokunmuştur.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu