Magazin

Burcu Çetinkaya’nın aldığı flaş karar çok konuşulacak

2013 yılında tesettüre giren ralli pilotu Burcu Çetinkaya, başını açtığına dair yeni kararını sosyal medyada takipçileriyle paylaştı.

Ralli pilotu Burcu Çetinkaya, 2013 yılında tesettüre girmişti. Çetinkaya, sosyal medyadan başını açtığını “Bu kadar yapabildim” notuyla paylaştı. Instagram hesabından ata binerken videosunu paylaşan Burcu Çetinkaya’nın başı açık hali dikkat çekti. Çetinkaya şu açıklamayı paylaştı:

ÇETİNKAYA: “BU KADAR YAPABİLDİM”

“Bugün bir karar aldım ben. Bu kararda asla 6 yıldır taşımaya çalıştığım başörtüsüne inanmamak veya saygısızlık yok. Bu kadar yapabildim. Aldığım kararı tamamen manevi yaşamak istedim. Hatta imkan olsaydı sessizce. Nasip. Gücüm yetmedi diyelim. Kalbim aynı yerde. Ama o da benimle Allah arasında zaten. Bu süreçte benden güç alanlar olduysa onları istemeden kırdıysam özür. Her hareketimi 6 yıldır siyasi zannedenler vardı. Belediye başkanı, siyasetçi adayı herşey yaptılar. Onlarca iftira attılar. Hayatımda hiç bir siyasi partiye üye olmadım ben. Hatta siyasi tekliflere hayır diyerek sporumu yapmaya devam etmeyi seçtim. Şimdi de kendi halimde işime gücüme bakarak hayatıma devam edeceğim inşAllah. Sadece azıcık kendimi dinlemeye ihtiyacım var…. Bu geçen süreçte alkışları hiç kabul etmedim. Hakaret edenlere de kırılmamaya çalıştım. Sadece hakkımda konuşulduğunda cevap hakkımı kullandım. Şimdi de bakış açım aynı…. Kimseye hakaret etmeden hayatı yaşamaya devam etmeye çalışacağım….”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu