Magazin

Burcu Esmersoy eski eşinin Berrak Tüzünataç’la ilişkisi hakkında konuştu

Burcu Esmersoy, eski eşi Berk Suyabatmaz’ın Berrak Tüzünataç’la ilişkisi hakkında konuştu. Esmersoy, magazin medyasına yansıyan haberler hakkındaki sorulara “Berrak arkadaşım ama ilişkileri varsa kimseyi ilgilendirmez” yanıtını verdi.

EYLÜL AYINDA BOŞANMIŞLARDI

Burcu Esmersoy işadamı Berk Suyabatmaz’la evliliğini geçtiğimiz eylül ayında noktalamış, Suyabatmaz boşandıktan kısa bir süre sonra oyuncu Berrak Tüzünataç’la yeni bir aşka yelken açmıştı.

Önceki gün Nişantaşı’ndaki Sofa Hotel’de düzenlenen davette görüntülenen Burcu Esmersoy, sürpriz ilişkiyle ilgili sorulara yanıt verdi.

ESMERSOY: “İKİ BEKAR İNSAN”

Esmersoy şöyle konuştu: “Berrak’ı çok iyi tanıyorum. Sevdiğim bir arkadaşım. Ama beraber olmaları onlarla ilgili bir durum. İki bekar insan istediğini yapabilir. İlişkileri varsa kimseyi ilgilendirmez.

Beni de ilgilendirmez. Niye aramızda sorun olsun ki? Onların hayatına karışamayız. Kurcalanması gereken bir mesele değil.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu