Magazin

Burcu Esmersoy hakkında çıkan o habere ilginç yorum: “..şanım yürüsün!”

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, hakkında çıkan ‘kira’ haberlerine daha fazla ilgisiz kalamadı.  Ev sahibin ekstra zam talebiyle ilgili medyada çıkan haberlere gönderme yapan Esmersoy; “Her gün kendimle ilgili acayip haberler görüyorum, duyuyorum. İzlensin, bakılsın, konuşulsun, tıklansın diye ne çok uğraşıyorsunuz benimle. Şanım yürüsün” şeklinde sosyalmedya hesabından paylaşım yaptı.

Geçtiğimiz yıl Tarabya’da aylık kirası yaklaşık 30 bin TL olan bir villaya taşınan sunucu Burcu Esmersoy’a ev sahibi tarafından yüklü bir zam yapıldığı iddia edildi.

Bu durum karşısında şaşkınlığını gizleyemediği konuşulan Esmersoy’un 50 bin TL’ye çıkacak olan kira bedelinin yasal olmadığını belirterek itiraz ettiği öne sürüldü.

44 yaşındaki Burcu Esmersoy, hakkında çıkan haberlerden sonra konuyla ilgili açıklama yaptı.

Esmersoy, “Her gün kendimle ilgili acayip haberler görüyorum, duyuyorum. İzlensin, bakılsın, konuşulsun, tıklansın diye ne çok uğraşıyorsunuz benimle. Şanım yürüsün” ifadelerini kullandı.

Burcu Esmersoy: Ne çok uğraşıyorsunuz benimle! - Magazin haberleri

TEK ÖĞÜN BESLENİYOR

Geçtiğimiz günlerde fit görüntüsünün sırrını açıklayan Burcu Esmersoy, son üç aydır tek öğün beslenme tekniğine geçtiğini dile getirmişti.

Esmersoy, “Herkes kendine uygun yöntemi bulmalı” diyerek sevenlerini uyarmayı da ihmal etmemişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu